Türkiye’nin en ünlü isimleri ”O Bana Çok Benzer” ile Show Tv’de

Türkiyenin en ünlü isimlerinin, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışarak gelen müşterilere şaka yaptığı O Bana Çok Benzer 16 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21.30da Show TVde başlıyor.

Yapımcılığını Armağan Çağlayanın yaptığı her bölümünde 6 ünlünün birbirinden farklı meslekler yaparak izleyicileri kahkahaya boğacağı O Bana Çok Benzerin ilk bölümünün ilk ünlü konuğu, Türk Pop Müziğinin en ünlü ismi, şarkıcı ve söz yazarı Serdar Ortaç. Bir güzellik mağazasında kendi ürettiği parfümü denetmeye çalışan stand görevlisi rolündeki şarkıcı, gelen müşterileri önce şaşırtacak, sonra onları Serdar Ortaç olmadığına inandıracak ve en sonunda da gerçeği açıklayacak.

O Bana Çok Benzer in ikinci ünlü konuğuysa, ani bir şekilde aramızdan ayrılarak hepimizi derin üzüntüye boğan oyuncu ve sunucu Oya Aydoğan. Müşterilerin satın aldığı, her ürünün tadına bakan, satış görevlisi rolüne bürünen Oya Aydoğan’ın bölümü, kendi sabah programı dışında katıldığı son çekim oldu ve yayınlanması için oğlu Gururdan özel olarak izin alındı.

O bana Çok Benzerin üçüncü ünlü konuğu, model, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya. Bir süpermarketin, acemi, alıngan, matematik bilgisi olmayan ve gelen müşterilerin aldığı ürünlerin tadına bakmaya bayılan kasiyeri rolüne bürünen Deniz Akkaya bakalım müşterileri Deniz Akkaya olmadığına inandırabilecek mi?

O Bana Çok Benzer in bir başka ünlü ismi ise sabah kuşağının fenomen ismi, şarkıcı ve modelist Kuşum Aydın. Bir gelinlikçide, temizlik hastası, titiz, gelen müşterilerin aklındaki gelinliği bir çırpıda çizecek kadar yetenekli ve tanınmamak için tipten tipe giren satış görevlisi olarak çalışacak olan Kuşum Aydın, performansıyla izleyiciyi ekrana bağlayacak.

O Bana Çok Benzerin ilk bölümünün beşinci ünlü konuğu güzelliği dillere destan şarkıcı Tuğba Ekinci. Genel olarak öğrencilerin gittiği bir kafede garsonluk yapacak olan Tuğba Ekinci, müşterilere bir yandan hizmet ederken bir yandan da birbirinden eğlenceli şakalar yapacak.

O Bana Çok Benzerin ilk bölümünde yer alacak olan son ünlü isim ise model, oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz. Bir giyim mağazasında reyon görevlisi olarak çalışacak olan Vatan Şaşmaz, bir yandan müşterileri Vatan olmadığına ikna etmeye çalışırken bir yandan da satış yapmaya çalışacak.

Duayen isim Ali Poyrazoğlu’nun seslendirme yaptığı O Bana Çok Benzer ilk bölümüyle 16 Temmuz Cumartesi akşamı saat 21.30da Show TVde!

FRAGMAN 1 :

FRAGMAN 2 :

FRAGMAN 3 :

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.