Türkan Şoray’ın ilk ve son albümü “Türkan Şoray Söylüyor”a büyük ilgi

Türk Sineması’nın Sultan’ı Türkan Şoray’ın ilk ve son albümü “Türkan Şoray Söylüyor” un ilk imza günü Break Cafe Restaurant Levent’te gerçekleşti. Basının ve sevenlerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe Şoray “ İlk defa ve de son defa; yani istedim ki ben bu dünyadan göçtükten sonra filmlerim, yazdığım kitabım bir de sesim hatıra kalsın. Sadece ve sadece, beni yıllardır büyük bir vefa ile seven seyircime hatıram kalsın istedim” sözleriyle başladı.

Çocukların Yararına Olursa Canlı Söyleyebilirim

Basından gelen sorulara tüm içtenliği ile cevap veren Şoray; “Canlı şarkı söyleyecek misiniz?” sorusuna “Bir yarar uğruna olursa, belki de çocuklar için gerçekleştirilecek bir gecede neden olmasın” cevabını verdi.

turkan dovme

Türkan Şoray Dövmeli Kız

7’den 77’ye hayranı olan Türkan Şoray’ın imza gününde ilginç anlar da yaşandı. Tişörtlerde, kitaplarda, çantalarda, defterlerde, küpelerde, kolyelerde ve daha bir çok yerde kendi fotoğrafını görmeye alışık olan Sultan, bu sefer çok şaşırdı. Hayranları arasındaki genç bir kızın bacağına yaptırdığı Türkan Şoray portre dövmesini gören Şoray, genç kız ile uzun uzun sohbet etti.

Yaklaşık iki saat süren etkinliğin sonunda Şoray’ın sevenlerine bir müjdesi daha oldu. Türkan Şoray, albüm imza günlerinin devam edeceğini belirterek; 15 Ocak Cuma günü Brandium Ataşehir AVM, 16 Ocak Cumartesi günü ise D&R Trump Towers’da olacağını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.