Türk Pop Müzik dünyasına yepyeni bir soluk geliyor ‘Gümüş’

GÜMÜŞ çalışmalarına 4 yıl önce başlanmış olan, 6 şarkıdan oluşan ilk albümü ‘KİBRİT’i Kerim Topsakal prodüktörlüğün de DMS Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm şarkılarının söz ve müzikleri Kerim Topsakal’a , düzenlemeler ise müziğin önde gelen usta isimleri Cenk Eroğlu ve Okay Barış imzalı. GÜMÜŞ farklı tarzıyla dikkat çekeceği gibi, tipi ve fiziğiyle de oldukça ses getirecek, gelecek vaad eden genç bir star adayı! Daha önce birçok markaya (Efor, Kiğılı vs.) modellik yapan genç şarkıcı; ‘ Fiziğim dolayısıyla çok fazla modellik teklifi alıyorum, ara da tabii değerlendirdiklerim oluyor ama kendimi en rahat ifade edebileceğim yerin sahne olduğuna inanıyorum.’ Şeklin de konuştu.
Albümün ilk klibi albüme adını veren ‘Kibrit’ şarkısına Koray Kasap yönetmenliğin de 14 kişilik ekiple yaklaşık iki gün de çekildi.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.