Türk Pop müziğinin vazgeçilmezi Nilüfer, Vadi Açıkhava sahnesine geliyor

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, 14 Eylül Cumartesi akşamı 49 yıldır Türk Pop müziğine yön veren isimlerden biri olan Nilüfer’i ağırlayacak. Nilüfer seyircileri 70’lerden günümüze uzanan bir zaman tünelinde unutulmaz şarkılarla duygudan duyguya taşıyacak

Bu yazın başında açılan ve kısa sürede ünlü yıldızların gözde konser mekanı haline gelen, İstanbul’un en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, orman kıyısındaki muhteşem atmosferiyle birbirinden ünlü sanatçıları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

blank
Nilüfer

Yaşı olmayan Türk Pop müziğinin vazgeçilmezi Nilüfer, 70’lere Dünya Dönüyor, Başıma Gelenler, Oh Ya, Kim Arar Seni şarkılarıyla damga vurdu. 80’lerde Nilüfer fırtınası Varsa Söyle, Kar Taneleri, Erkekler Ağlamaz, Geceler, İspanyol Meyhanesi, Esmer Günler parçalarıyla sürdü. 90’lara geldiğimizde popun yükselişinden geri kalmadı ve Sen Mühimsin, Şov Yapma, Haram Geceler, Eğrisi Doğrusu, Son Perde, Mavilim, Çok Uzaklarda gibi unutulmaz hitlere imza attı. 2000’lerde Büyük Aşkım, Beni mi Buldun, Karar Verdin ile kitleleri peşinden sürükledi. 2011 ve 2013’te rock müzisyenleri ile yaptığı iki düet albümüyle müziğin nabzını tutmaya devam etti. 2016’da çıkardığı son albümü Yeniden, Yeni, Yine ve geçtiğimiz aylarda yayınladığı son teklisi Tik Tak ile sevenleriyle buluşan Nilüfer her daim kariyerinin zirvesinde.

Türk Popunun efsane ismi Nilüfer, 14 Eylül Cumartesi akşamı Açıkhava Konserleri kapsamında Vadi Açıkhava’da sevenleri ile buluşuyor. Nilüfer kariyerinin ellinci yılına bir yıl kala klasikleşmiş şarkıları ve son dönemdeki çalışmalarıyla seyirciyi duygudan duyguya taşıyacak.

İstanbul’un unutulmaz konser mekanları Rumelihisarı, Kuruçeşme Arena gibi kendine has bir ruhu olan Vadi Açıkhava, uzun yıllar boyunca şehrin buluşma noktası olma ve en güzel anılara ev sahipliği yapma hedefiyle inşa edildi. Vadi Açıkhava, hem konforlu dev oturma alanıyla hem de rahat bir görüş ve dinleme imkanı tanıyan açık alanı ile birbirinden keyifli konserlere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.