gazetemag tv

Türk kebapçısı “Bedri Usta” Dubai’nin üç farklı bölgesinde hizmete giriyor

Türkiye’de 15 şubesi bulunan, Bedrettin Aydoğdu’nun sahibi olduğu en ünlü Türk kebapçısı “Bedri Usta” Ocak sonu itibari ile Dubai’nin üç farklı bölgesinde hizmete giriyor. Türkiye’den sonra yurtdışına da adım atan “Bedri Usta” markası artık dünyada gerçek Türk kebabının vazgeçilmez adresi olma hedefi ile yola çıkıyor.

Gelecek aylarda ise Avrupa’daki ilk şubesini açacak olan Bedri Usta; “ 43 yıldır bu işi yapıyorum. Dubai ve Almanya ile başlayıp, bütün dünyaya gerçek Türk kebabını tanıtmak istiyorum” diyerek Ortadoğu’dan sonra Avrupa’yı fethetmeye hazırlanıyor.

blank
Bedri Usta

Bir çok ünlünün de uğrak mekanı olan Bedri Usta, ana merkezi Suadiye Bağdat caddesi olmak üzere, İstanbul’da ve bütün Türkiye’de toplam 15 şubeye sahip.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.