Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarında imzası olan Hilal Saral “Zemheri” ile geliyor

‘Aşk-ı Memnu’dan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ye ve ‘Kara Sevda’ya Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarında imzası olan Hilal Saral, yepyeni güçlü bir hikayeyle geliyor. Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelecek olan ‘Zemheri’, 15 Ocak’tan itibaren izleyicilerle buluşacak.

Yarattığı dünyalar ve anlattığı hikayelerle seyircide yıllardır pek çok duyguyu uyandıran yönetmen Hilal Saral, Ay Yapım’ın imzasını taşıyan ‘Zemheri’ile ekran başındakileri aşk ve adalet temasının yoğun olduğu güçlü bir projeyle buluşturmaya hazırlanıyor.

blank
Zemheri

Üzerinden yıllar geçse bile hala izlenen, Türk dizi tarihinin ölümsüz dizilerinde yönetmen koltuğunda oturan Hilal Saral, önceki projelerinde olduğu gibi yine zengin bir oyuncu kadrosu aracılığıyla kurduğu dünyayı paylaşacak. Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı ‘Zemheri’nin izleyicilerle buluşmasına sadece günler kala usta yönetmen diziyi şu sözlerle anlattı: “Dizimizin cümlesi; aşk ve adalet, yolculuğu da yarım kalanlar yarım kaldıkları yerden bir gün mutlaka tamamlanırlar. Geçmişte çalıştığım ve de daha önce hiç çalışmadığım ama oyunculuklarını beğendiğim usta ve de genç isimlerden oluşan kalabalık bir kadroyla bir aradayım. Her projem gibi Zemheri için de güzel bir heyecan duyuyorum.”

Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya getiren ‘Zemheri’, ilk bölümüyle 15 Ocak Çarşamba saat 20:00’da Show TV’de.

Alperen Duymaz ve Ayça Ayşin Turan “Zemheri” ile iddialı geliyor!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.