gazetemag tv

Türk Böbrek Vakfı yaz partisine büyük ilgi

Böbrek sağlığının korunması ve sağlıklı bir neslin yetişmesi için çalışmalarına aralıksız devam eden Türk Böbrek Vakfı, üyeleri ve gönüllülerini düzenlediği davetle bir araya getirdi. .

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu üyesi Mukaddes Yamaç ev sahipliğinde, Lazzoni Otel’de gerçekleştirilen davet; üyeler, vakıf gönüllüleri ve vakfın tıp fakültelerinde okuyan bursiyerlerini bir araya getirdi.

ÖDÜL GURURU!

Davette bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Timur Erk; “Yeni Arayışlar Girişimi Platformu tarafından “Toplumda sağlık bilincinin gelişmesine sağladığımız katkılar” nedeniyle “Farkındalık” ödülüne layık görüldük. Bu ödül yaptığımız çalışmaların ne kadar etkili olduğunun da altını çizen, önemli bir ödüldü. Ödülü almamızda üyelerimiz, gönüllülerimiz ve vakıf çalışanlarımızın büyük emeği var” diyerek, tüm konuklara teşekkür etti.

Hrant Karahan’ın şarkıları ile renk kattığı geceye; Seval Ermiş, Figen – Hayati Babaoğlu, Serap Sarı, İpek Tanrıyar ve Murat Evler gibi çok sayıda isim katıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.