Türk Böbrek Vakfı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir davetle kutladı

Türk Böbrek Vakfı; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir davetle kutladı.

Organizasyon; TBV Başkanı Timur Erk’in himayelerinde, TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve başarılı iş kadını Züleyha Özgül’ün ev sahipliğiyle Etiler – Scarlet’de gerçekleştirildi.

10. yıl Marşı eşliğinde bayrakların dalgalandırıldığı davet, büyük bir coşkuya sahne oldu.

İş, sanat ve cemiyet hayatından yaklaşık 200 konuğun katıldığı anlamlı organizasyonda, konukları kapıda karşılayan Züleyha Özgül ve Selda Topal, tüm misafirlere Türk Bayrağı rozeti taktı. Davet esnasında bir konuşma yapan Başkan Timur Erk; Cumhuriyetimizin 94. yılını sizler gibi kıymetli ve güçlü kadınlarla kutluyor olmak gurur verici. Bu coşkuyu vakfımıza yaptığınız bağışlarla taçlandırmanız çok büyük anlam taşıyor. Sevgili Selda Topal ve Züleyha Özgül’ü destekleri ve özverili çabaları için yürekten kutluyorum diyerek; ikiz çocukları Ömer Faruk ve Mehmet İrfan Özgül adına bir diyaliz cihazı bağışlayan Züleyha Özgül’e teşekkür plaketi takdim etti.

Kırmızı – beyaz konseptli davete aralarında; Figen Babaoğlu, Zeynep Yılmaz, Çiğdem Kamer, Melda Aksu, Hülya Avcı, Gül Ergi, Nilgün – Sidre Diptaş, Serap Sarı, Aslı Hünel, Nilay Cafer, Elif Ece Uzun, Emine Ün, Burcu Şendir, Zeynep Kartal, Ayla Turna, Sevil Aslan ve Selvi Serttaş gibi çok sayıda isim katıldı.

Beşiktaşlı futbolcu Necip Uysal’da vakfa yaptığı bağışla organizasyona destek oldu.

blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.