“Türk Böbrek Vakfı” 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir davetle kutladı

Türk Böbrek Vakfı; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir davetle kutladı.

Lazzoni Otel’de gerçekleştirilen davete; TBV Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş ve sosyal komite üyeleri ev sahipliği yaptı.

10. yıl Marşı eşliğinde bayrakların dalgalandırıldığı davet, büyük bir coşkuya sahne oldu.

İş, sanat ve cemiyet hayatından yaklaşık çok sayıda konuğun katıldığı anlamlı organizasyonda, konukları kapıda karşılayan vakıf üyeleri tüm misafirlere ay yıldızlı özel tasarlanan rozetlerden taktı. Davette sahne alan Açelya Elmas ve Kontrtenor Cenk Yüksel Atatürk’ün sevdiği eserleri seslendirerek konuklara müzik ziyafeti sundu. Davetliler arasında yer alan Aslı Hünel de konukların isteğini kırmayarak güçlü iki parça seslendirdi.

Davetten elde edilen gelir ile Türk Böbrek Vakfı’nın Soma’da yaptırdığı okulun çevre düzenlemesinin yapılacağı anonsu üstüne, Gül Ergi’nin açık arttırmaya çıkardığı yüzüğü Türkan Sabancı 10.000 TL’ye satın aldı.

Vakfa diyaliz cihazı bağışlayanlara da teşekkür plaketi takdim edildi.

Davete, aralarında; Türkan Sabancı, İsmail Küçükkaya, Elif İnci Aras, Zafer Kozanoğlu, Canan İmer, Serap Sarı, Meltem Demir ve Aslı Hünel’in de bulunduğu isimler katıldı.

Türkan Sabancı

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.