Turabi: Mike Tyson’la dövüşmek istiyorum

Dünyaca ünlü boksör Mike Tyson ve dövüş filmlerinin unutulmaz aktörü Donnie Yen’i karşı karşıya getiren aksiyon tutkunlarının heyecanla beklediği IPMAN 3 filmi, 5 Şubat’ta vizyona girdi. Film, vizyon tarihinden önce Metrocity’de 3 boyutlu özel bir gösterim yaptı.

Bu özel gösterimin bir de özel konuğu vardı. Dövüş sanatlarına tutkusuyla bilinen Survivor şampiyonu Turabi ve hayranları da filmi ilk kez özel gösterimde izledi.

Turabi ve hayranları filmi büyük bir keyifle izledi. Hayranları Turabi’yi böyle bir filmde görmeyi çok istediklerini söyledi.

Turabi, yumrukların ve aksiyonun bir an olsun dinmediği, gerçek bir dövüş heyecanı yaşatan filmi izledikten sonra, “Serinin bütün filmlerini izledim. Bu filmi vizyondan önce sevenlerimle birlikte izlemek çok büyük mutluluktu” dedi.

Donnie Yen ve Mike Tyson’un çok büyük hayranı olduğunu söyleyen Turabi, “Umarım Türkiye’de de böyle filmler çekilir ben de oynarım. Mike Tyson’la dövüşmeyi çok istiyorum. Dövüşe ilgim Mike Tyson’la başladı” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.