Tuğba Özerk’ten Deniz Akkaya’ya şok sözler

Tuğba Özerk ve Deniz Akkaya yine gerildi. Tuğba Özerk söylediği ağır sözlerle yeni bir kavganın fitilini ateşledi.

Deniz Akkaya, iki yıl önce sunduğu bir programda Tuğba Özerk’in annesi Günay Kapani’yi telefonla canlı yayına bağlamıştı. İkili arasında geçen konuşmada Akkaya, Kapani’ye “Kızınızın sevgilisiyle birlikte oldunuz mu?” diye bir soru sormuştu.

Deniz Akkaya’nın bu sorusu magazin gündeminde günlerce tartışma konusu olmuştu.

İnternette kendisinin ‘kızının sevgilisi ile ilişki yaşayan anne’ olarak yer aldığını kaydeden Kapani’nin şikayeti sonrası Akkaya hakkında soruşturma başlatılmıştı. Ancak savcılık, Kapani’nin şikayetini takipsizlikle sonuçlandırmıştı.

O gün bugündür ikilinin yıldızı barışmadı.

blank

Tuğba Özerk, aylar sonra bir arkadaşının Instagram sayfasında Deniz Akkaya’nın da fotoğrafını görünce bu yorumu yaptı:

”Yaşlılar küçülür bu illa deve gibi. Tabutun bayağı bir geniş olacak ama sonuçta evladına ben sahip çıkarım merak etme… Sen kızı kamplara at orada burada patla… Davamı da canlandırıyorum tekrar… Mukocum kusura bakma sayfanı kirletti bu zavallı.”

Tuğba Özerk’den Deniz Akkaya’yı çıldırtacak sözler

Tuğba Özerk, Deniz Akkaya’ya 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.