YouTube / gazetemag tv

Tuğba Özerk, sahnede organlarını bağışladı

Organ nakli olmuş ve nakil bekleyen çocuklar ‘Hayata Bağış Derneği’ tarafından Capacity AVM’de düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Tamamı doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan “Ayda 1 Detox” grubunun şarkılarıyla eğlenen çocuklar, Tuğba Özerk’in sürprizi ile coşkulu anlar yaşadı.

Tuğba Özerk’in şarkılarıyla dans eden çocukların sevinci gözlerinden okundu. Uzun süre sahnede kalan Tuğba Özerk’e Hayata Bağış Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Cem Kahraman teşekkür plaketi vererek, “siz nakil bekleyen çocuklarımıza umut olmak için şehir dışındaki programınızı bırakıp buraya geldiniz. Bu duyarlı davranışınız için sizlere minnettarız” dedi.

Tuğba Özerk ise; “Hayatımız büyük bir koşuşturma içinde geçerken en insani görevlerimizi bazen ihmal edebiliyoruz. Bugüne kadar ihmal ettiğim organ bağışını şuan sizlerin huzurunda gerçekleştirmek istiyorum derken, salonda büyük bir alkış yükseldi. Nakil bekleyen çocukların aileleri tarafından sevgi çemberine alınan Tuğba Özerk, çocuklara çeşitli hediyeler vererek mutluluklarını zirveye taşıdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.