Tuğba Özay kozmetik sektörüne girmeye hazırlanıyor

Doğaya yakınlığı ile bilinen ve Tabiatın Kızı olarak nam salmış olan ünlü model ve oyuncu Tuğba Özay kozmetik sektörüne girmeye hazırlanıyor.

Ünlü model, Keypharma Sağlık ve Güzellik Ürünleri Limited Şirketi ile ortak bir çatı altında piyasaya çıkaracağı Kaş sabitleyicisi ve Şekillendirici sabun için özel çekimlere başladığını belirtti. Yine ayrıca İçerik anlamında Bal özleri, At kuyruğu bitkisi özü ve Aloe Vera özleriyle zengin ve besleyici bir içeriğe sahip olan bu kaş sabitleme ürününün çok ses getireceğini ve iddialı bir formülasyona sahip olduğundan bahsetti. Firma sahibi Ergin VAROL bitkisel ve doğal ürünlerin üretiminde profesyonel bir çalışma ekibine sahip olduklarını bu projede Tuğba hanım ile yol almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Ayrıca Yeni projelerin ard arda geleceğini tüm kozmetik severlere duyurdu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.