Tuba Ünsal çocukların bu yaşta maruz kaldığı duruma isyan etti

13 Mart’ta Ankara’da gerçekleşen ve 36 kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan hain saldırının ardından Tuba Ünsal’ın kızı Sare’nin okulunda öğrencilere ‘canlı bombadan nasıl korunulur’ eğitimi verildi.

Anne Tuba Ünsal, çocukların bu yaşta maruz kaldığı duruma isyan etti. Ünsal Twitter sayfasına “Çocuğumun okulunun her tarafı güvenlik kameralarıyla çevrilmiş. İçeri veli olsan da vaktinden önce giremiyorsun, kapı ağzında konuşamıyorsun. 5 yaşında ‘okuluna canlı bomba gelirse ne yapmaları gerektiğinin’ eğitimini aldılar üç gün önce. Dehşet verici! Nasıl bir nesil yetişiyor, nasıl bir korku imparatorluğu hakim farkında mısınız?” notu ile dile getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.