Tuba Büyüküstün’den Netflix’e “Başka bir dizide de rol alabilir” maddesi

Netflix’in ‘Ottoman Rising’ adlı mini dizisinde rol almaya hazırlanan Tuba Büyüküstün, sözleşmeye “Başka bir dizide de rol alabilir” maddesi koydurttu.

Netflix’de yayımlanacak olan Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor) dizisinin çekimleri bugün başlıyor. Fatih Sultan Mehmet’in hayatını anlatacak projenin başrol oyuncusu Tuba Büyüküsün, 2 yıl aradan sonra setlere dönmenin heyecanını yaşıyor. Mara karakterini oynayacak olan Büyüküstün, bir takipçisinin “Heyecan var mı?’” sorusuna “Heyecan var tabii olmaz mı?” dedi. Bu arada oyuncunun sözleşmesine ek madde koydurttuğu öğrenildi.

Ay yapımdan yeni teklif

Büyüküstün, eğer isterse farklı bir yerli dizide oynayabilecek. Oyuncunun özellikle internet üzerinden yayınlanacak süresi kısa dizilere daha sıcak baktığı iddia edildi. Hatta Büyüküstün’ün Puhu TV’den Ay Yapım imzalı yeni bir proje teklifi aldığı ifade edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.