Tuba Büyüküstün’den Engin Akyürek itirafı

Oyuncu Tuba Büyüküstün, koronavirüs salgını nedeniyle karantina günlerinde sosyal medya hesabından sevenleriyle buluştu. Büyüküstün, ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek hakkında yaptığı açıklamayla dikkat çekti.

Çin’den dünyaya yayılan koronavirüs salgını nedeniyle kızlarıyla evine kapanan Tuba Büyüküstün, karantina günlerini sosyal medya hesabından yaptığı yayınlarla geçiriyor. Salgın geçtiğinde yurt dışına çıkarken artık yanına maske ve eldiven alacağını vurgulayan Büyüküstün, “Yurt dışına gidersem kriterim ne olur bilmiyorum ama virüs geçtiği zaman sanırım hepimiz kullanmasak bile yanımıza maske ve eldiven alacağız. Bu dönem bize böyle bir deneyim ve alışkanlık verdi sanırım” dedi.

‘TEKRAR OYNAMAK İSTERİM’

37 yaşındaki oyuncu, 2014-2015’te yayınlanan ‘Kara Para Aşk’ dizisindeki rol arkadaşı Engin Akyürek’le bir projede tekrar oynamak istediğini açıkladı: “Bir dönem üniversitelerde bile incelenmişti o iki karakterin arasındaki durum. İlişki açısından çok gerçekçi görünüyor, etkileyici diye. Engin ile güzel bir uyumumuz olmuştu. Tekrar oynamak isterim tabii ki.”

“PSİKOLOJİK ŞİDDET İNSANIN İÇİNİ ÇÜRÜTÜR”

Tuba Büyüküstün, şiddet gören kadınların durumunu anlatan bir projede yer alıp almayacağıyla ilgili olarak, “Aslında bu derin bir konu, kendi aramızda da konuşuyoruz. Günümüzde kadınlar fiziksel ya da psikolojik şiddete uğruyor. Aslında yanımızda kimse olmadığı için psikolojik şiddeti kimse de görmüyor ama bunu küçümsememek gerek. En az fiziksel şiddet kadar insanın içini çürüten bir şey bu durum. Hadi dikkat çekelim diye yapılacak bir şey değil. Eğer anlatılacak bir konu varsa, yapılır tabii ki” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Büyüküstün, bir soru üzerine yıllardır kıyaslandığı meslektaşı Beren Saat’i tanıdığını söylerken, yorum yapmaktan kaçındı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.