Tuba Büyüküstün sevdası bir ilke imza attırdı

Geçtiğimiz Temmuz ayında Büyüküstün’e verilmek üzere sevenleri tarafından 50 metrelik dev bir mektup hazırlanmıştı.Mektubun özelliği ise dünyanın dört bir yanındaki Büyüküstün severlerin kendi elleriyle bu mektubu hazırlaması.

Tuba Büyüküstün hayranları sosyal medya üzerinden organize olup Tuba Büyüküstün’e doğum gününde sürpriz yapmak istemişlerdi ancak bu anlamlı ve özel hediyeye rağbet arttığı için mektup zamanında Büyüküstün’e verilemedi. Bu yıl Temmuz ayında Tuba Büyüküstün’e verilmesi planlanan mektup şu an İngiltere’de,bir sonraki durağı ise İsveç. Tuba Büyüküstün için yine sevenleri ‘Koşulsuz Sevgi’ adında bir kitap hazırlamışlardı.Büyüküstün ise sevenlerine ‘Kalabalıkken bir olmak dedikleri böyle bir şey olsa gerek,minnettarım’ diyerek teşekkür etmişti.

Tuba Büyüküstün bu sezon ekranlarda yok ama sevenleri sayesinde gündemden hiç düşmeyen yıldızlardan kendisi. GazeteMag

tuba mektup

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.