Tuba Büyüküstün ilk kez konuştu!

Tuba Büyüküstün, önceki gün ikizleri Maya ve Toprak’la beraber Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Büyüküstün, geçen ay işletmecisi olduğu gece kulübünde bir iş insanının burnunu kırarak Paris’e kaçtığı iddia edilen sevgilisi Umut Evirgen hakkındaki soruları yanıtladı.

Önceki gün Nişantaşı’nda ikizleri Maya ve Toprak’la beraber objektiflere yansıyan Tuba Büyüküstün, son dönemde yaşandığı iddia edilen olaylar hakkında doğru adresin kendisinin olmadığını söyledi.

“PARİS’TE DEĞİLDİM”

Milliyet’in haberine göre kızlarını göstererek “Lütfen onların yanında bunları konuşmayalım, rica ediyorum” diyen Büyüküstün, Umut Evirgen’in yurtdışına kaçtığı iddiasına ilişkin, “Arkadaşlar ben yakın zamanda Paris’te falan değildim. Bu soruların adresi, muhatabı ben değilim. Bunları avukatlara sorun. Ben bir şey diyemem” ifadelerini kullandı.

blank
Tuba Büyüküstün

“İLİŞKİMİZ DEVAM EDİYOR”

Olay sonrası ilişkilerinin bitme noktasına geldiği iddialarının hatırlatılması üzerine ise Büyüküstün, “Öyle bir şey olabilir mi? Yok öyle bir şey” dedi. “Lütfen çocukların yanında beni daha fazla zorlamayın” diyen 37 yaşındaki oyuncu, hızla kızlarının yanına gitti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.