Tuba Büyüküstün çıldırdı

Umut Evirgen’in mekânında sahne alan Defne Samyeli’yi kıskanan oyuncu, sevgilisiyle kavga etti.

Tuba Büyüküstün, temmuz ayından bu yana aşk yaşadığı Umut Evirgen ile ilk kavgasına imza attı. Konuşulanlara göre kıskançlık krizine giren oyuncu, sevgilisiyle büyük bir tartışma yaşadı. Tartışmaya neden olan kişinin ise tescilli güzel Defne Samyeli’nin olduğu söylendi. Büyüküstün, tescilli güzelin sevgilisinin sahibi olduğu Levent’teki kabare kulüp ‘La Bouchherie’de sahne almasından rahatsızlık duydu. Sunucunun mekânda sahne almasını ilk baştan beri istemeyen Büyüküstün, bu rahatsızlığını sevgilisine illetti. Bir türlü söz geçiremeyen Büyüküstün, sevgilisiyle tartışma yaşadı. Defne Samyeli, perşembe akşamları mekânda sahne alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.