Tuba Büyüküstün: Bir şey olacaksa olur

Tuba Büyüküstün, “Ben hayatı biraz akışına bırakmayı seviyorum” diye konuştu.

Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara dönen ve Kuruçeşme’deki çekim arasında bornozuyla görüntülenen Tuba Büyüküstün, Vogue Türkiye dergisinin Aralık sayısı için objektif karşısına geçti ve samimi itiraflarda bulundu.

Hayatında kaos ve hırsa yer olmadığını belirten Cesur ve Güzel’in Sühan’ı Tuba Büyüküstün sözlerine şöyle devam etti:

‘BİR ŞEY OLACAKSA OLUR’

“Ben hayatı biraz akışına bırakmayı seviyorum. Bir şey geldiğinde gelişine şaşırmayı seviyorum. Bir şey olacaksa olur, olmayacaksa olmaz. Olanda hayır vardır” dedi.

‘KARDEŞ KADAR BİLE BENZEMİYORLAR’

Yoğun temposuna rağmen ikiz çocukları Maya ve Toprak’ı ihmal etmemeye özen gösteren Büyüküstün, röportajda bile onların okuldan alınıp eve bırakılmasıyla ilgili trafiği idare etti.

İkiz olmalarına rağmen çocuklarının birbirine benzemediğini belirten Büyüküstün “Hiç alakaları yok, karakter olarak da fizik olarak da. Kardeş kadar bile benzemiyorlar” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.