gazetemag tv

“Tövbeler Olsun”un ilk teaser’ı yayınlandı

TRT 1’in kısa bir süre önce çekimlerine başlanılan ve merakla beklenen yeni dizisi “Tövbeler Olsun”un ilk teaser’ı yayınlandı.

Başrollerini; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın paylaştığı “Tövbeler Olsun” yayınlanan ilk teaser’ı ile büyük beğeni topladı.

Güven Kıraç ve İpek Tuzcuoğlu’nun eğlenceli dansları sosyal medyaya damgasını vurdu!

Güven Kıraç ve İpek Tuzcuoğlu’nun sürpriz dans görüntüleriyle renklenen teaser, şimdiden büyük merak uyandırdı. Çekimleri son hızla devam eden “Tövbeler Olsun” dizisi çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

Sıcacık bir aile komedi dizisi

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanacak.

Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor…

Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.