Toplu taşımada maske zorunluluğuna veda

‘Transport for London’, bugün yaptığı açıklamada, Londra’nın ulaşım ağını kullanan yolcular için maske zorunluluğunun 24 Şubat’tan itibaren kaldırılacağını ama maske takmanın ‘şiddetle tavsiye edileceğini’ açıkladı.

Koronavirüs kısıtlamalarını kaldırma ve virüsle mücadelede bireysel sorumluluğa güvenme kararı alan İngiltere’de başkent Londra’nın ulaşım ağı ‘Transport for London’ tarafından yapılan açıklamada, maske zorunluluğunun kaldırılacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada, “24 Şubat’tan itibaren yüz kaplaması giymek artık bir taşıma koşulu olmayacak, ancak mümkünse müşterilerin ve personelin bunları giymeleri şiddetle tavsiye edilecek” ifadeleri kullanıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.