Tolgshow’a bu hafta, Ferit Aktuğ konuk olacak

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı, ekranların en sıra dışı ve eğlenceli programı TOLGSHOW’a bu hafta, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin Taylan’ı, Ferit Aktuğ konuk olacak.

Aktuğ’un cebinde getirdiği sürpriz hediyesi izleyenleri kahkahaya boğarken, Aktuğ çocukken itfaiyeci olmak istediğini de ilk kez ‘TOLGSHOW’da açıklayacak.

Çevik ile Aktuğ’un kebapçı oyun izleyenleri kahkahaya boğarken, ikilinin birlikte yapacakları Hint dansı programa damgasını vuracak.

80 GÜNDE DÜNYA TURU

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde Tolga Çevik ‘Mr. Fogg’, Sarp Bozkurt ise onun uşağı ‘Paspartu’ olarak ekrana gelecek. İkilinin 80 günde dünyayı gezme macerasında başlarına gelmedik kalmayacak…

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW’un altıncı bölümü 4 Ağustos Cumartesi akşamı FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

TOLGSHOW / 2. SEZON / 6. BÖLÜM / 4 AĞUSTOS / 23.30 / FOX

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.