Tolghow’un bu hafta konuğu İlker Ayrık

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldürdüğü programı TOLGSHOW 2. sezon bölümleriyle izleyiciyle buluşuyor.

TOLGSHOW’un ikinci sezon ikinci bölüm konuğu ünlü sunucu ve oyuncu İlker Ayrık olacak. Tolga Çevik 20 yıllık arkadaşı İlker Ayrık’ı sahnede ilk kez ağırlayacak, izleyiciler kahkahaya doyacak.

Oğlu Sarp’ı parka götüren Arkadaşım, son sosisli sandviçi almak isteyecek ama rakibi İlker Ayrık da o sandviçe talip olacak ve ikisi tartışacaklar. Sarp ağlamaya başlayacak ve Ayrık, Sarp’ın kendi çocuğu olduğunu anlayacak. Sarp Arkadaşım ve İlker Ayrık’ın ellerinden tutarak annesine gerçek babasını soracak.

ARKADAŞIM BİLGELİK YOLUNDA!

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde karayollarından emekli Çinli Arkadaşım eşi Sarp Bozkurt ile birlikte Konfüçyüs’e gidecek ve bilgeliği arayacaktır. Fakat yolda Moğol askerleri ile mücadele edecek olan Arkadaşım aradığı bilgeliği bulabilecek mi?

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW’un yeni sezon ikinci bölümü 7 Temmuz Cumartesi akşamı FOX’ta seyirciyle buluşacak.

TOLGSHOW / 2. SEZON / 2. BÖLÜM / 7 TEMMUZ / 22.15 / FOX

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.