gazetemag tv

Tolgahan Sayışman, kız arkadaşını ailesiyle tanıştırdı

Almeda Abazi ile birliktelik yaşayan Tolgahan Sayışman, kız arkadaşını ailesiyle tanıştırdı.

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi’nin birlikteliği ciddiye bindi. 8 aydır aşk yaşayan ikiliden Abazi’nin, önceki hafta Sayışman’ın ailesiyle tanıştığı ortaya çıktı. Şimdiye kadar birçok güzelle aşk yaşayan fakat hiçbirini ailesiyle tanıştırmayan Tolgahan Sayışman’ın ailesini Almeda Abazi ile tanıştırması “Tolgahan evleniyor” iddialarını güçlendirdi. Önceki gün de ünlü oyuncunun Amerika’da okuyan kız kardeşi Nil Sayışman ile Almeda Abazi, birlikte alışveriş turuna çıkarak ‘gelingörümce’ mutluluğu yaşadı.

‘BABA OLMAK İSTİYORUM’

Almeda Abazi, müstakbel görümcesiyle çekilen bir kareyi de instagram’dan paylaştı. Fotağrafın altına “Nil ile gezmeler” notunu düşen Abazi’nin takipçileri “Aileye girmişsin”, “Yakında düğün mü var?” yorumları yaptı. Almeda Abazi, evlilik yorumları karşısında sessizliğini korudu. Tolgahan Sayışman’ın ise yakın çevresine “Artık baba olma vaktim geldi. Almeda’nın da çok iyi bir anne olacağından eminim” diyerek evlilik planları yaptığı iddia edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.