Tolga Sarıtaş, yeni sezonda da ekranda olacak!

Tolga Sarıtaş’ın yeni sezonda da ekranda olacağı öğrenildi. Fox TV’de yayınlanacak olan bir diziyle dönüş yapacak olan oyuncunun partneri ise merak konusu oldu.

Tolga Sarıtaş, Star TV’de üç sezon boyunca yayınlanan ‘Söz’de rol almıştı. Dizinin finalinin ardından oyuncu tatile çıktı. Tolga Sarıtaş’a sevgilisi Zeynep Mayruk da eşlik etti. Bu arada oyuncunun yeni sezonda da ekranda olacağı öğrenildi.

Yeni dizisi belli oldu!

Tolga Sarıtaş’ın, Fox Tv’de ekranlara gelecek olan Ferhat İle Şirin projesinde rol alacağı öğrenildi. Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği Ferhat İle Şirin’in yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturacak. Tolga Sarıtaş’ın partneri ise henüz netlik kazanmadı.

Tolga Sarıtaş ile modacı Zeynep Mayruk aşkı dolu dizgin devam ediyor

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.