Tolga Sarıtaş sonunda itiraf etti!

Tolga Sarıtaş’ın bir süredir modacı Zeynep Mayruk ile aşk yaşadığı öne sürülüyor ancak taraflardan bir açıklama gelmiyordu. Sarıtaş, sonunda kural bozdu ve sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı.

Son olarak geçen sezon final yapan ‘Söz’ dizisinde boy gösteren oyuncu Tolga Sarıtaş’ın, bir süredir İzmir’de yaşayan modacı Zeynep Mayruk ile birlikte olduğu iddia ediliyordu. Sarıtaş, şimdiye kadar konuyla ilgili açıklama yapmamış, hatta geçtiğimiz aylarda Levent’teki bir mekandan çıkarken magazincilere yakalanınca sevgilisinin görüntülenmemesi için elinden geleni yapmıştı.

Sonunda itiraf etti

Ancak Tolga Sarıtaş, aşkını gizlemekten pes etti. Geçtiğimiz günlerde vatani görevini yerine getirip tezkere alan Sarıtaş, sosyal medya hesabından sevgilisiyle ilk paylaşımını yaptı. Kural bozan ünlü oyuncu, Zeynep Mayruk’la çekildiği kareyi Instastory’den paylaştı. Böylece yakışıklı oyuncu, aşkını itiraf etmiş oldu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.