Tolga Sarıtaş, reklam yüzü olduğu markanın gecesinde boy gösterdi

‘Ipana 3D White Sen Gülünce Çok Güzelsin’ kampanyasının lansmanı özel bir partiyle gerçekleşti.

Ünlü İsimler En Güzel Gülümsemeleriyle Partiye Renk Kattı

‘Ipana 3D White Sen Gülünce Çok Güzelsin’ kampanyasının lansmanı Room+Rumours’ta gerçekleşen özel bir partiyle yapıldı. Kampanya yüzü Tolga Sarıtaş’ın yanı sıra Müge Boz, Afra Saraçoğlu, Başak Parlak, Sarp Akkaya, Özgür Çevik, Bige Önal, Genco Özak, Nihat Altınkaya, Arda Türkmen, Cem Belevi, Ece Begüm Yücetan, Zehra Yılmaz ve Müjde Uzman gibi birçok ünlü ismin katıldığı partide, Ozan Doğulu’nun DJ performansıyla eğlenceli anlar yaşandı.

‘Ipana 3D White Sen Gülünce Çok Güzelsin’ kampanyasının lansmanı özel bir partiyle yapıldı. 28 Kasım Salı akşamı Room+Rumours’ta gerçekleşen ve kampanya yüzü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın da katıldığı partide Müge Boz, Afra Saraçoğlu, Başak Parlak, Sarp Akkaya, Özgür Çevik, Bige Önal, Genco Özak, Nihat Altınkaya, Arda Türkmen, Cem Belevi, Ece Begüm Yücetan, Zehra Yılmaz ve Müjde Uzman gibi birçok ünlü isim de davetliler arasındaydı.

Uninvited Jazz Band ön grubunun performansıyla başlayan partide, eğlencenin dozu Ozan Doğulu’nun muhteşem performansıyla artarak devam etti. Lansman gecesine, Ipana’nın Instagram üzerinden düzenlediği yarışmanın kazananları da katıldı.

“Bu kampanya ile herkesi gülümsemeye davet ediyoruz”

Kampanyayla aynı adı taşıyan ‘Sen Gülünce Çok Güzelsin’ adlı şarkıyı da seslendiren Tolga Sarıtaş partinin ilgi odağı oldu. Kampanyaya ilişkin konuşan genç oyuncu Tolga Sarıtaş: “Projenin çıkış noktasının ve amacının çok değerli olduğunu düşünüyorum. Ipana ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile herkesi gülümseye davet ediyor ve gülümsemenin gücünü bir kez daha ortaya koyuyoruz. Böyle anlamlı bir kampanyanın parçası olduğum için çok mutluyum” dedi.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.