gazetemag tv

Tolga Karel, yeniden baba oluyor

Tolga Karel, Miami’de bir havuz partisinde tanıştığı ve sonrasında evlendiği Sarah Scotti’den bebek bekliyor.

Evlendikten sonra Amerika’da yaşamaya başlayan Tolga Karel, Renkli Sayfalar’da çıkan habere göre ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. Sarah’ın ailesi de Amerika’da olduğu için burada yaşamaya karar veren Tolga Karel’in Günay Musayeva ile olan evliliğinden 4,5 yaşında Cihangir adlı bir erkek çocuğu bulunuyor.

gazetemag-com-tolga-karel

ADI MİA OLACAK

Eşinin dört aylık hamile olduğunu söyleyen Karel, karısıyla birlikte Miami’de tanıştıkları için doğacak kızlarına Mia adını vereceklerini de söyledi. Türkiye’deki oğluyla ilgili de konuşan Tolga Karel, “Boşanma protokolünden üzerine düşenleri yerine getirdiğini söyleyerek nafakamı ödüyorum ve üzerime düşenleri yapıyorum, 4,5 yaşında bir oğlum var ve beni yanlış tanımasını istemem” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.