TikTok, yükselişini sürdürüyor! ABD tarafından ‘ulusal güvenliğe tehdit’ edilmişti!

Kullanıcılarının 15 saniyelik videolar çekmesine izin veren TikTok yükselişini sürdürüyor. Çinli sosyal medya platformu, Facebook’un uygulamaları haricinde en çok indirilenler listesinde ilk 5’e girebilen tek uygulama oldu.

ABD merkezli mobil uygulama pazar araştırma şirketi Sensor Tower 2019 raporunu yayınladı. Rapora göre, son dönemin popüler sosyal medya uygulaması TikTok yükselişini sürdürüyor.

Facebook, bünyesinde bulunan WhatsApp, Messenger, Facebook ve Instagram uygulamalarıyla ilk 5’te yer aldı. Facebook’un uygulamaları haricinde en çok indirilenler listesinde ilk 5’e girebilen tek uygulama ise TikTok oldu.

Listeye 2018 yılında 4. sıradan giriş yapan Çin merkezli ByteDance firmasının uygulaması TikTok 2019’da iki basamak yükseldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.