gazetemag tv

The Simpsons sonsuza kadar sürecek

32. sezonu yayında olan The Simpsons’ın yapımcısı Mike Reiss, çizgi dizinin sonsuza kadar devam edebileceğini söyledi. Reiss, “The Simpsons, sonsuza kadar sürecek bir dizi olarak kurgulandı” dedi.

The Simpsons’ın yapımcısı Mike Reiss, 32 sezondur devam eden çizgi dizinin sonsuza kadar devam edebileceğini söyledi. Reiss, sona dair her girişimin kısa süre içinde dizinin yeniden başlamasıyla, uyarlama dizilerle ve film uyarlamalarıyla sonuçlanacağını belirtti.

Independent Türkçe’nin haberine göre, Metro.co.uk’e konuşan Reiss, “Simpsonlar tamamen dünyayla, insanlıkla, dünyada olup bitenlerle ve insan olarak yaptıklarımızla ilgili ve bizce diziyi bitirmek, insanların yapabileceklerine ve dünyada gerçekleşebileceklere dair her şeyden bahsettiğimizi söylemek anlamına gelir. Saturday Night Live ya da The Daily Show’la aynı durum geçerli, güncel olaylardan bahseden her şey devam etmeli çünkü neden dursunlar ki?” dedi.

“The Simpsons, sonsuza kadar sürecek bir dizi olarak kurgulandı” diyen Reiss sözlerine şöyle devam etti: “Dizi sonsuza kadar sürebilir… ve Simpsonlar sona erse bile, 5 yıl sonra yeniden başlar ya da uyarlama diziler çekilir. Kesinlikle başka bir film de olacak. Gidip bir daha dönme şansımız bile olmadı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.