gazetemag tv

TGRT muhabirlerine CNN Türk fırçası!

TGRT Haber çalışanları, CNN Türk muhabiri Arabacı’nın sınırdan yaptığı dikkat çeken yayını sonrası performans fırçası yedi.

CNN Türk Muhabiri İsmail Umut Arabacı’nın Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin yaptığı yayın TGRT camiasında da yankı buldu.

Haberi ilk verebilen olmak adına canını dişine takan ve rejinin dikkatini çekmek için deyim yerindeyse olay yerinde tepinen Arabacı’nın bu isteği TGRT yönetimi tarafından çalışanlara örnek gösterildi.

TGRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ercan Seki, Arabacı’nın yayın görüntülerini whatsapp grubunda paylaşarak ardından şu satırları kaleme aldı:

Arkadaşlar! Rakip takımın oyuncularını övmek hiç adetim değildir, bugüne kadar hiç yapmadım. Ancak başta muhabir, kameraman ve spikerlerimiz olmak üzere bütün TGRT Haber çalışanlarına örnek olması dileğiyle bu defa yapacağım. Şu andan itibaren bütün operasyon yayınlarımızda; başta sınırdaki muhabirlerimiz ve spikerlerimizi olmak üzere ekrana çıkan ve çıkacak olan herkesten en az böyle bir performans bekliyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler