Tevfik Fikret Ailesi’nden Mutluluk Tablosu

YKS heyecanını geride bırakan öğrenciler kep töreniyle mezuniyete ilk adımlarını attı.

Tevfik Fikret Lisesi’nin okul bahçesinde düzenlediği renkli kep töreni uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Çok sayıda veli, öğretmen ve yöneticinin katıldığı gecede öğrenciler, eğitim yaşamlarının en önemli dönemecini geride bıraktı.

Yıl boyunca istikrarlı başarılarını sürdüren öğrencilerin mutluluklarını aileleriyle paylaştığı gecede konuşan Tevfik Fikret Okulları Genel Müdürü Ayşe Başçavuşoğlu, “Yeni bir yaşam sizi bekliyor. Uzun ve karmaşık yollarda kimi zaman zorlanacak kimi zamanda yolunuzu kaybedeceksiniz; bu gibi dönemlerde okulunuzdan aldığınız donanım ve disiplininizi kullanarak, her türlü zorluğun üstesinden geleceksiniz, Sizleri yeni bir hayata uğurlamanın kıvancını yaşıyoruz” ifadesine yer verdi.

Başçavuşoğlu ayrıca, Atatürk ilkeleriyle yetişen ve iki yabancı dille artık dünya vatandaşı olan örnek bireyleri yarınlara hediye ettiklerini de sözlerine ekledi. 95 öğrenci, mezuniyet mutluluğunu yaşadığı geceyi Tevfik Fikret Marşı ile çınlattı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.