Teoman, Kartal Meydanı’nda sevenleriyle buluştu

Teoman, Kartal Belediyesi’nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Kartal Meydanı’nda sevenleriyle buluştu.

Yaklaşık 20 Bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen konserde Teoman “Paramparça”, “Serseri”, “Uykusuz Her Gece”, “Renkli Rüyalar Oteli” gibi sevilen şarkılarından oluşan repertuvarıyla müzikseverlerden tam not aldı. Rock müziğin usta isminin hemen her şarkısına müzikseverlerin koro halinde eşlik ettiği konserde, sanatçı “Böyle anlamlı bir günde sizlerle bir arada olmak çok güzel.” dedi.

Konser sonunda Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Teoman’a Kartal ilçesinin sembolü olan Kartal heykelciği hediye ederek sanatçı ile fotoğraf çektirdi. 33 yaşındaki, Türkiye’nin en genç Belediye başkanlarından olan Gökhan Yüksel, “Teoman’ın ‘Gemiler’ isimli şarkısı ilk çıktığında çok genç yaştaydım. Şimdi büyüdüm ancak usta sanatçı Teoman hiç değişmedi.” şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.