Teoman: Emekli olmuyorum

Şarkıcı Teoman’ın tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve müziği bıraktığı iddia edildi. Sosyal medyadan açıklama yapan Teoman, bu iki iddiayı yalanlayarak 2020 yılını hafif tempoyla geçireceğini söyledi.

2011 yılında müziği bırakan 2012’de sektöre geri dönen 52 yaşındaki Teoman, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de gazetecilere yakalandı. Burada muhabirlerin sorularını yanıtlayan Teoman’ın “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum” dediği iddia edildi.

“ARANIZDA ÜZÜLENLER OLMUŞ…”

Teoman, sosyal medyadan yaptığı açıklamada bu yöndeki haberlere isyan etti. Teoman, Instagram’dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar konu yine uydurma. Paparazzilerin beni yakalayıp zorla konuşturdukları bir gece, son senelerde çok çalıştığımı, bu sene yorgun olduğumu, 2020 yılını hafif geçireceğimi, yarı emekli gibi yaşayacağımı söyledim. Tükenmişlik sendromuna yakanlandığıma, artık emekli olduğuma dair dramatik haberlerle karşılaştım. Her tarafta çıktı bu haberler. Ben de bir kere daha basınla niye konuşmaktan kaçındığımı hatırlamış oldum. Aranızda üzülenler olmuş, konu öyle değil. Bu sene sadece normal konser tempomda devam etmeyeceğim, konserlerimi azaltacağım biraz.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.