Televizyoncu Can Tanrıyar ile sosyetik güzel Tamar Oner evlilik yolunda ilk adımı attı

Ünlü televizyoncu ve medya patronu Can Tanrıyar’la Oner Müzik’in sahibi Haçik Oner’in büyük kızı Tamar Oner, önceki akşam Oner ailesinin Acarkent’teki evinde yapılan törenle nişanlandı.

Can Tanrıyar, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Tamar Oner’le aile arasında düzenlenen bir merasimle nişanlandı.

Pandemi nedeniyle sadece çiftin aile üyelerinin ve yakın dostlarının tanıklığında yapılan tören öncesi Selim Soydan-Hülya Koçyiğit çifti, Oner Ailesi’nden Can Tanrıyar için Tamar Oner’i istedi. Örf ve adetlerin gerçekleşmesi sonrası Hülya Koçyiğit, çiftin yüzüklerinin takılı olduğu kurdeleyi kesti.

blank

Nişan törenine Aziz Yıldırım, Selim Soydan- Hülya Koçyiğit, Polat Yağcı, Müge Anlı, Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı, Haçik Oner, Karin Oner, Talar Oner, Anılcan Tanrıyar ve Oğulcan Tanrıyar gibi çiftin aile üyeleri ve yakın dostları katıldı.

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar’a sosyetik sevgili

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.