Tekne tatiline çıkan Şahan Gökbakar yine ünlüleri diline doladı

Recep İvedik karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, koronavirüs döneminde evinde geçirdiği 3 aydan sonra eşi Selin Gökbakar, çocukları Deniz Efe ve Ela ile tekne tatiline çıktı. Instagram'dan paylaştığı pozlarla ünlü isimlerin paylaşımlarını tiye aldı.

Şahan Gökbakar, koronavirüs kısıtlamalarının bitmesi ve normalleşmenin başlamasıyla birlikte aylar sonra evinden dışarı adım attı. Ünlü komedyen ailesiyle birlikte İstanbul’dan giderek soluğu Ege’de aldı.

Teknesiyle tatile çıkan Gökbakar, bir çok ünlü ismin paylaştığı tekne tatili pozlarını ti’ye alan paylaşımlar yaptı.

Gökbakar, eşiyle birlikte Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Zaman mas maviydi her gün batımı… Hislerim ise, diken diken bir cam dalının üzerinde gezen başıboş bir sümüklü böceğin ardında bıraktığı izler gibi; ıslak, sümüksü parlak ve kaygan… Yapış yapış ve buram buram aşk…” notunu düştü.

Teknede ilginç pozlar veren Gökbakar diğer paylaşımında ise, “Şahan Gökbakar’dan yaz aylarına damgasını vuracak sımsıcak pozlar. Aslında her fotonun altına bir metafor da yazılması lazım. Usul o şekilde mavi yolculuğa çıkan ünlülerde. Mesela ‘Belki de sadece sessizliktir seni iyi eden” yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.