Tekirova Mahallesi Rüştü Egel Sokak Yol Yapım Çalışmaları Tamamlandı

Kemer Belediyesi, Tekirova Mahallesindeki Rüştü Egel Sokaktaki yol yapım çalışmalarını kısa sürede tamamladı.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle sakinlerinin Rüştü Egel Sokak’ın kilitli taşla kaplanması isteğini hızla yerine getirdi.
Belediye ekipleri, söz konusu yol kaplama çalışmaları kapsamında 280 metre uzunluğundaki sokağa 2 bin 500 metrekare kilitli taş döşedi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Tekirova mahallemizdeki vatandaşlarımızın Rüştü Egel Sokak’ın yol kaplama istekleri vardı. Bu taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirdik ve kısa sürede yoldaki çalışmaları tamamladık. 280 metre uzunluğundaki yolumuza 2 bin 500 metrekarelik kilitli taş döşedik ve halkımızın kullanımına sunduk. Kemer’e olan sevdamızı hizmetlerimizle göstermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.