Tek kare için… Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’na dudak uçuklatan teklif!

Megastar Tarkan, temmuz ayında doğan kızı için gelen reklam teklifini reddetti. 5 milyonluk teklifi veren mama firması, sadece bir kare fotoğraf istemişti.

Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, kızları Liya’yı temmuz ayında kucaklarına aldı. Gözlerden uzak bir şekilde büyütülen Liya’nın, şimdiye kadar magazin sayfalarına düşmüş tek bir fotoğrafı bile yok.

AYAĞI VE ELİ GÖZÜKTÜ

Kızının kesinlikle ekranlarda gözükmesini istemeyen Tarkan, sadece Liya’nın ayakları ve ellerinin olduğu fotoğrafları, sosyal medya hesabı Instagram’da paylaştı.

blank

5 MİLYONLUK TEKLİF

Hassasiyeti bu davranışından da belli olan Tarkan’a, bir mama firması tarafından bonkör bir teklif sunuldu.

ELİNİN TERSİYLE İTTİ

Mama firması Liya’nın sadece fotoğrafı için Tarkan ve eşine, 5 milyon teklif etti. Firmanın bu yüksek teklifini duyan Tarkan, düşünmedi ve anında reddetti.
Tarkan’ın bu tavrı, hayranları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.