TEB, tarım kredilerinde özel avantaj ve iş birlikleriyle üreticinin yanında

Ülke genelindeki tüm üreticilerin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutlayan TEB, bu kapsamda üreticilerin finansmana erişimde en büyük destekçisi TEB Harman Kart’ta ek faizsiz dönem avantajı ve yeni işbirlikleriyle, tarım kredilerinde mayıs ayına özel avantajlı faiz oranı ve 3 yıla varan vade seçenekleri sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 2007 yılından bu yana Tarım Bankacılığı alanında sunduğu ürün ve hizmetlerle hem ülke ekonomisinin gelişmesi hem de üreticilere destek olmak için çalışmalarına devam ediyor. Ülke genelindeki tüm üreticilerin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutlayan TEB, bu kapsamda üreticilerin finansmana erişimde en büyük destekçisi TEB Harman Kart’ta ek faizsiz dönem avantajı ve yeni işbirlikleriyle, tarım kredilerinde mayıs ayına özel avantajlı faiz oranı ve 3 yıla varan vade seçenekleri sunuyor.

Üreticilerin temel girdilerinin temininde önemli bir rol oynayan ve faizsiz dönem avantajı ile geri ödeme imkânı sunan TEB Harman Kart, üreticilerin tüm tarımsal girdi alımlarında, acil nakit ihtiyaçlarında ve Bağ-Kur primi ile fatura ödemelerinde avantaj sağlıyor. Üreticiler, TEB’in sektörün öncü kurumları ile gerçekleştirdiği işbirlikleri kapsamında alışverişlerinde 6 aya varan vade ve sıfır faiz avantajından da yararlanabiliyor.

TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ali Gökhan Cengiz, tarımın doğduğu verimli topraklarımız ile dünyanın önde gelen tarım ülkelerinden biri olduğumuza ve tarım sektörünün ülke ekonomisi için önemli rol oynadığına dikkat çekti. “Son iki yılda tüm dünyanın hemfikir olduğu tarımın stratejik önemi ile birlikte ülkemiz tarımının sürdürülebilirliğine ve çiftçilerimizin üretmeye devam edebilmeleri için tarımsal sermaye ihtiyaçlarına katkı sağlıyoruz” diyen Cengiz, dijitalleşmeye yaptıkları yatırıma da dikkat çekti. Cengiz, “Çiftçimizin şubeye gelmeden de bankacılık hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için süreçlerimizi dijitalleştirdik. Geliştirdiğimiz bankacılık uygularımız ile müşteri ediminde ve tarımsal finansman ihtiyaçlarında hızlı ve minimum temasla bankacılık hizmeti sunuyoruz.” dedi.

Emeği berekete dönüştüren TEB Harman Kart ile yeni sektör iş birlikleri

TEB Tarım Bankacılığı, çiftçilerimizin akaryakıt, gübre, tohum ve yem gibi tarımsal girdi alımlarında 6 aya varan faizsiz dönem avantajı sunuyor. Harman Kart’ın yeni özelliği ile çiftçiler sadece tarımsal elektrik ve sulama faturalarını değil tüm faturalarını Harman Kart’ları ile zamanında ödeyip, geri ödemesini hasat döneminde yapabiliyorlar.

“Hızlı Kredi” ile minimum evrakla saniyeler içerisinde kredi

Çiftçi Kayıt Sistemi entegrasyonu sayesinde üreticiler sadece T.C. kimlik numaraları ile ek evrak ve belge temin etmek zorunda kalmadan saniyeler içinde minimum evrakla veya evraksız bir şekilde kredi kullanabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.