TBESF Başdanışmanı Erkoç Kemer Belediyesi’nde

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başdanışmanı Alparslan Erkoç, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Kulüpler Birliği Başkanlığı da yapan Erkoç’a ziyareti sırasında, TBESF Teknik Kurul Başkanı Hüseyin Esen, teknik kurul başkan yardımcısı Bedri Korkmaz, federasyon sorumlusu Kenan Kasapoğlu, tekerlekli sandalye branş sorumlusu Murat Kemal Yüksel eşlik etti.
Erkoç ve beraberindekiler, Göynük Mahallesindeki Kemer Belediyesi Göynük Atatürk Spor Salonu’nda 25-29 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan tekerlekli sandalye basketbol 3. Lig Playoff müsabakalarına vereceği desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Topaloğlu’na teşekkür etti.
Başkan Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, engelli dostu bir belediye olarak ellerinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.