Tarkan’dan ilginç önlem

Nişanlısı Pınar Dilek’le ilgili sorulara maruz kalmak istemeyen Tarkan, çareyi kiraladığı farklı otomobillerle dolaşmakta buldu.

Almanya’nın Köln şehrinde yaşayan Pınar Dilek’i geçtiğimiz ay istemeye giden Tarkan, gazetecilerle karşılaşmamak için önlemler almaya başladı. Nişanlısı hakkında çıkan ‘Para ve şöhret avcısı’ haberinin ardından yazdığı bir mektupla sitem eden Megastar’ın, görüntülenmemek için kiralık araçla dolaştığı iddia edildi.

Porsche, VIP minibüs ve Range Rover otomobillerinin plakaları bilinen şarkıcının, muhabirlerin sorularıyla karşı karşıya kalmamak adına farklı araçlarla dolaştığı konuşuluyor.

Önceki akşam Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosundan çıkan Tarkan, yine kiralık araçla mekandan ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.