Tarkan, sahnede aşka geldi

Tarkan Harbiye Açık Hava konser serisinin 5. yine Harbiye’yi salladı. Konser salonu oldukça romantik dakikalara tanıklık etti.

Tarkan Harbiye Açık Hava konser serisinin 5. günü geçen akşam gerçekleştirdi. Her zaman ki gibi tıklım tıklım olan konser alanında ayakta bile boş yer yoktu. Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan Deniz Çakır ise basın mensuplarının sorularını cevapladı. Çakır, “Tarkan’ın yeni albümünü henüz dinlemedim, ilk kez burda dinleyeceğim. Zaten Tarkan ne söylese yakışıyor, Türk sanat müziği olsun, pop olsun en iyi şekilde söylüyor. Ben bu yaz tam anlamı ile tatil yapmadım. Tatilim yeni başlayacak. Sessiz ve sakin yerleri seviyorum. Az önce saçlarımı sordunuz, evet her sene yazın bu modeli yapıyorum” diye konuştu. Tarkan’ın plakçısı Samsun Demir ise, “Tarkan’ın albümüne çok talep var ve 332000 adet üstü albümü satıldı” dedi.

TARKAN’IN EŞİ TEMKİNLİ

Tarkan’ın ilk konserinde basın mensuplarının büyük ilgisi ile karşılaşan eşi Pınar Tevetoğlu artık oldukça temkinli. Basın mensuplarının konser alanından çıktıktan sonra yerini alan Pınar Tevetoğlu, basın ile karşılaşmamak için bu yolu tercih etti. Tevetoğlu’nun aynı zamanda kalabalıkta kendisine yardımcı olması içinde özel bir korumanında eşlik ettiği görüldü.

SEVGİ GÖSTERİSİNDE SEYİRCİDEN BÜYÜK DESTEK GELDİ

Tarkan sahnedeyken bir ara eşi Pınar Hanımın yanına gelerek sevgi gösterisinde bulundu. Tarkan, konser sırasında bir anda ön sırada oturan eşinin önünde diz çöktü. Eşinin önünde diz çökerek ona ilan-ı aşk etti. Can pınarım diye söze başlayan Tarkan, eşine duygu dolu sözler söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.