gazetemag tv

Tarkan, sahnede aşka geldi!

Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki konser serisine devam ediyor. Önceki akşam yaklaşık 6 bin kişinin tıka basa doldurduğu konser alanını şarkıları ve kıvrak danslarıyla adeta fetheden şarkıcı, performansıyla göz doldurdu. Konsere, Tarkan ile eşi Pınar Tevetoğlu arasında yaşanan romantik dakikalar damgasını vurdu.

Ünlü şarkıcının sahne performansını izleyenler arasında eşi Pınar Tevetoğlu ve Orhan Gencebay’ın hayat arkadaşı Sevim Emre de vardı. Sevim Emre, Orhan Gencebay’ın kendisini iyi hissetmediği için konsere gelemediğini söyledi.

Tarkan, en önde kendisini dinleyen eşi Pınar Tevetoğlu’na ilanı aşk etti.

Söylediği şarkıların arasında eşini yere göğe sığdıramayan Tarkan, “Benim canım, can Pınar’ım. O kadar iyi geldin ki bu kalbe… Bu kalpten sakın hiç gitme.

Seni çok seviyorum canım karıcığım. Onu bir tanısanız. Ah bir tanısanız. Çok iyi bir insan. I love you baby” ifadeleriyle herkesin alkışını topladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler