YouTube / gazetemag tv

Tarkan, kızı için sahneden vazgeçti

Ekim ayında Açıkhava’da konser vermesi beklenen Tarkan’dan hayranlarını üzecek haber… Sanatçı kızı için sahneden vazgeçti.

Megastar Tarkan, her yıl eylül ayında 10 günlük gerçekleştirdiği Açıkhava konserlerine bu sene çıkmamaya karar verdi. Şu sıralar Almanya’da bulunan sanatçının ekim ayında yoğun istek üzerine konser serisiyle hayranlarının karşısına çıkması bekleniyordu. Hatta bu konuda sosyal medyada hastaglar açılmıştı. Müzikonair’in haberine göre sanatçı konser vermekten son anda vazgeçti. Çünkü yeni doğan bebeği Liya ile daha çok vakit geçirmek istiyor.

ÜCRETİNİ ÖDEDİ

Bu arada Tarkan yapmadığı 10 konser için senelerdir birlikte çalıştığı 10 kişilik müzik ekibinin kaşe ücretlerini ödedi. Tarkan’ın çalışma arkadaşlarına takındığı bu davranış “İşte Megastar böyle olunur!” dedirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.