gazetemag tv

Tarkan boşanma iddialarına yanıt verdi!

Ünlü şarkıcı Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ile boşanacağı yönünde ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirten Tarkan, ”Mutluyuz” dedi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında bebeklerini kucağına alan Tarkan-Pınar Tevetoğlu’nun ilişkilerinin kötü gittiği iddia edilmişti. Pınar Tevetoğlu’nun eşi Tarkan’ı aşırı kıskandığı, Tarkan’ın da bu kıskançlıktan bunalarak, 3 ay önce ayrı bir evde yaşadığı öne sürüldü.

Dedikodular Tarkan’ın hayranlarını da oldukça üzdü. Sosyal medyadan mesajlar atan Tarkan hayranları, çiftin boşanmamasını istedi, çok yakıştıklarını dile getirdi.

İddialarla ilgili Tarkan cephesinden bir açıklama geldi. Tarkan, Almanya’da bulunan evlerinde kalmaya devam ettiklerini belirterek, “‘Kızımızla birlikte Almanya’daki evimizdeyiz, çok mutluyuz. Ailemiz de yanımızda. Sorunumuz yok” ifadelerini kullandı. Çiftin önümüzdeki ay İstanbul’da olacağı öğrenildi.

ŞOK! Tarkan evi terk edip otele mi yerleşti?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.