Tarkan, 1 milyon dolarlık teklifi kabul etmedi

Tarkan, milyarder bir Rus iş adamının doğum gününde şarkı söylemesi için götürdüğü 1 milyon dolarlık teklifi kabul etmedi.

Milyarder bir Rus iş adamı 19 Ağustos’ta İspanya Barcelona’da yapacağı 100 kişilik doğum günü partisinde Tarkan’ın sahneye çıkması için tüm masrafları üstlenmeyi ve 1 milyon dolar ödemeyi teklif etti.

Tarkan, ”Aldığım karar gereği bu tür küçük ve özel etkinliklerde artık sahneye çıkmıyorum” diyerek teklifi reddetti.

Rus iş adamı fiyatı yükseltse de Tarkan’ı kararından vazgeçiremedi.

EŞİNE 800 BİN LİRALIK HEDİYE

Tarkan bu yaz verdiği ve vereceği konserler, yeni albümü ’10’un gelirleri ve Turkcell’den aldığı reklam parasıyla cebine toplam 34 milyon TL koyacak.

Tarkan geçen hafta eşi Pınar Dilek’e 800 bin TL’ye son model siyah bir range rover cip aldı. Kısa bir süre önce de 200 bin TL’lik yüzük hediye etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.