Taner Ölmez ve Aybüke Pusat’lı ALEF’in ikinci sezonu iddialı geliyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin mistik polisiye serisi ALEF’in ikinci sezonu ‘ALEF: Mâl-i Hülya’ya dair detaylar netleşiyor.

Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin peşinde mistik bir yolculuğa çıkaracak ‘ALEF: Mâl-i Hülya’ 7 Nisan’da ilk dört bölümüyle BluTV’de yayınlanmaya başlayacak.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken ‘ALEF: Mâl-i Hülya’nın başrollerinde yer alan Taner Ölmez ve Aybüke Pusat’ın karakter afişleri ve karakterleriyle ilgili bilgiler gün yüzüne çıkıyor.

Taner Ölmez’in canlandırdığı “ÇINAR” babası ile aynı mesleği seçmiş, zeki ve genç bir komiserdir. Kardeşi Su, babasının en yakın arkadaşları olan Seyit Ali ve emniyetteki amiri Kazım’dan başka kimsesi yoktur.

Aybüke Pusat’ın canlandırdığı “DEFNE” ise; zorlu bir evliliği yeni bitiren, babası Rıfat’ın esrarengiz ölümünün peşinden giderek katili bulmaya ve babasının ardından hayattaki tek önemli varlığı olan kızı Elif’in velayetini almaya kararlıdır.

MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tiryaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede’nin bestelediği ‘ALEF: Mâl-i Hülya’nın senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Hande Soral, Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos ve Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.