YouTube / gazetemag tv

Tamer Karadağlı’dan muhabirlere tepki

Çocuklar Duymasın’ın Haluk’u Tamer Karadağlı önceki akşam oyuncu Simge Selçuk ile Cihangir’de objektiflere takıldı. Görüntülenen Karadağlı, muhabirlere tepki gösterdi.

Usta oyuncu Tamer Karadağlı, 1993-1999 yılları arasında ”Ferhunde Hanımlar” adlı dizide birlikte yer aldıkları Simge Selçuk ile önceki akşam Cihangir’de görüntülendi.

MUHABİRLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Oyuncu Simge Selçuk ile görüntülendiğini fark eden Tamer Karadağlı, muhabirlere, ” Ben sizin sevgilinizi soruyor muyum? Yoksa hayatınızda kimse yok mu?”şeklinde tepki gösterdi. Ardından, ” Bizi tutmayın artık, yeter.” diyerek uzaklaştı.

‘TAMER BENİM HER ŞEYİM’

Tamer Karadağlı ile yıllar önce birlikte yer aldıkları ”Ferhunde Hanımlar” dizisinin ardından aralarında aşk dedikoduları çıkan Simge Selçuk verdiği bir röportajda, ” Tamer benim tanıdığım ilk erkekti. Çok özeldi. İlk aşktı. Aşkımız 6 yıl sürdü. Benim babam gibi, ağabeyim gibi, sevgilim gibi, her şeyim gibi.” şeklinde konuşmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.