Tamer Karadağlı, yeni projesi olduğunun müjdesini verdi

Sanatçı Tamer Karadağlı, yeni projesi olduğunun müjdesini verdi. Oyuncu, film ya da dizi olduğunu proje şekillendikçe açıklayacağını söyledi.

Usta tiyatro ve dublaj sanatçısı Tamer Karadağlı, son olarak Savaşçı dizisinde rol almıştı. TV100’de yer alan habere göre; Karadağlı, yeni projelerinin olduğunun müjdesini verdi. Ferhunde Hanımlar ve Çocuklar Duymasın dizisindeki karakterleriyle hafızalara kazınan sanatçı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yeni projelerimiz var. Dizi mi film mi olduğunu da zamanı gelince paylaşırız. Sürprizlerimiz var.” Karadağlı daha önce, eğer bir daha çekilirse Çocuklar Duymasın’da rol almayacağını, “Çocuklar Duymasın dizisinin artık devam etme ihtimali yok. Dizi devam etse de artık Çocuklar Duymasın’da tekrar oynamayı düşünmüyorum.” sözleriyle ifade etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.